MÖBLER / Skåp & hyllor / Hängskåp 5508560
nr 550 8560
Hängskåp
jugend, längd: 106, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 3 november 2008
kl 17:45:48
30/10 15:31:23
3/11 09:08:38
500 kr
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.